Konkurs ECCOMAS na najlepszą pracę doktorską 2018

eccomas_logo.jpg
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że European Community on Computational Methods in Applied Sciences (ECCOMAS) ogłosiła konkurs na najlepszą pracę doktorską obronioną w 2018 r. z zakresu metod komputerowych w naukach stosowanych/technicznych (ECCOMAS ward for the two best PhD theses in 2018 on Computational Methods in Applied Sciences and Engineering).

Nagroda finałowa wynosi 2000 EUR plus pokrycie kosztu uczestnictwa w uroczystościach wręczenia nagród. Wszystkich doktorów chcących wziąć udział w konkursie prosimy o zapoznanie się z załączoną informacją o konkursie i przesłanie:
1. Pracy doktorskiej
2. Życiorysu (CV) w języku angielskim
3. Krótkiego streszczenia pracy (2-3 str.) w języku angielskim, jeżeli praca jest napisana w języku polskim e-mailem jako pliki pdf na adres towarzystwo@ptmkm.pl w terminie do 21 stycznia 2019r.

Warunkiem udziału w konkursie jest członkostwo w PTMKM, dlatego wszystkich doktorów niebędących jeszcze członkami Towarzystwa, a chcącymi wziąć udział w konkursie, zapraszamy do uprzedniego złożenia wniosku o członkostwo. Ogłoszenie wyników polskiego etapu konkursu planujemy na 28 lutego 2019 r. Prosimy o przesłanie tej informacji do osób potencjalnie zainteresowanych konkursem.

Załączamy serdeczne pozdrowienia,

Oryginalne zawiadomienie o konkursie ECCOMAS - pobierz

Jerzy Rojek
Przewodniczący Zarządu PTMKM